Torino – Inter: wiemy, co mówił sędzia VAR

Davide Massa
Davide Massa PressFocus

We Włoszech nie milkną echa niedzielnego hitu Serie A pomiędzy Torino a Interem Mediolan. Jedna z decyzji arbitra wzbudziła wiele kontrowersji i mogła zaważyć na ostatecznym rezultacie. Dziś włoskie media rozpisując się na temat komunikacji sędziego głównego z sędzią VAR.

  • Kontrowersje z meczu Torino – Inter nadal wywołują emocję
  • Włoskie media informują o rozmowie arbitrów w tym spotkaniu
  • Według mediów obaj sędziowie mogą zostać zawieszeni na trzy spotkania

Arbitrom z meczu Torino – Inter grozi zawieszenie

W 36. minucie Andrea Belotti po starciu z defensorem nerazzurrich padł w polu karnym. Napastnik padł na murawę, jednak Marco Guida nie zdecydował się odgwizdać jedenastki. Wydaje się, że w tej sytuacji mógł być nieco źle ustawiony i nie widzieć dokładnie całej sytuacji, dlatego czekał na interwencję VAR-u. Jednak Davide Massa nie zasygnalizował przewinienia.

Corriere dello Sport oraz Corriere della Sera informują, co usłyszał arbiter główny niedzielnego spotkania od swojego kolegi z wozu VAR. Davide Massa miał wielokrotnie powtarzać, że Andrea Ranocchia zanim trafił w stopę Belottiego dotknął piłki. Obaj rozmawiali przez chwilę po tym zdarzeniu, jednak ze względu na słowa, jakie usłyszał Guida nie zdecydował się podejść do monitora, aby samemu przeanalizować tą sytuację.

Mecz zakończył się remisem 1:1. Po meczu szkoleniowiec Torino Ivan Jurić oraz dyrektor Davide Vagnati byli wściekli i niewybrednie skomentowali boiskowe wydarzenia, ale to już nie zmieni końcowego rezultatu. Włoskie media spekulują, że obaj sędziowie mogą zostać zawieszeni na trzy spotkania.

Zobacz również: Kessie zdecydował się na ruch do La Liga

Komentarze

Comments 10 comments

D.Massa przy monitorze VAR musiał doznać zaciemnienia, oczywiście kolejność była stopa-piłka.
“…z wozu VAR…”- Dawno nie ma wozu. Od zeszłego roku VAR dowodzi z centralnego studia w Lissone pod Monzą prowincja Brianza.

Kara dla arbitrów karą, co z tego, że zostaną zawieszeni jak wyniku meczu nie cofną. A w najgorszym wypadku może on mieć kluczowe znaczenie pod koniec sezonu i w sposób niesprawiedliwy może rozdać miejsca w tabeli.

Po pierwsze karny to jeszcze nie bramka. Po drugie nie wiadomo jakby zareagował podrażniony Inter przy ewentualnym wyniku 2:0 więc nie wiemy jakby się skończył ten mecz. Błąd arbitra bardzo wyraźny, tylko ślepy nie widział tam karnego ale nie ferujmy wyroków, że Torino na pewno by to wygrało

Rozmowa psychopatów mówiących na innych, że są psychopatami.

Zostawię to tutaj i nadal zgrywaj cwaniaczka.

twitter.com/BiscioneFrance/status/1503384027360907264

tak wiem przeleciało tam ufo i wszystko jest sfabrykowane 😉

Przy okazji – Mario sprawdź sobie kto to jest psychopata.
Taka podpowiedz – to NIE JEST osobą psychicznie chora.
Poraz kolejny pokazujesz swoje ograniczenia w wiedzy ogólnej.

No zwidy to masz konkretne skoro nie widzisz ręki Belottiego nad nogą Ranoccchi od której odbija się piłka. Widzisz co chcesz widzieć.

Psychopata osoba o zaburzonym sposobie myślenia i odczuwania.
Skoro to jest zupełnie co innego aniżeliby “psychika” to żal mi cię.
Następnym razem nie pouczaj innych w tematach o których nie masz kompletnego pojęcia.
Jak widać twoja “wiedza ogólna” leży i kwiczy.

@mario — błazisz się dalej. Obejrzyj w lepszej jakości. Wyszukanie lepszej jakości zajęło mi raptem 2 minuty (z czego 1.5min szukałem co to za obrońca Interu był).
Ręka Belottiego jest na brzuchu Ranocchi, Piłka odbita przez Ranocchiego podudziem.
@mario — wiesz co oznacza “choroba psychiczna” ? Zaburzenie psychopatyczne NIE JEST chorobą psychiczną. A jak ktoś ma ‘coś nie tak z psychiką’ to jest właśnie chory PSYCHICZNIE. Po drugie — w tej sytuacji (pisanie na forum) nazwanie kogoś psychopatą jest strzałem w kolano – Ty nie masz bladego pojęcia kim jest psychopata.
Chłopie – pogrążasz się coraz bardziej. Już wiemy, że masz problemy z matematyką, logiką. Teraz doszło do tego – brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, omamy i braki w wiedzy ogólnej.