Juventus może stracić szkoleniowca. Atrakcyjna oferta dla Allegriego

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri Imago/Marco Caniero

W ostatnich dniach niemal każdego dnia dostajemy informacje o ofertach dla gwiazd ze strony klubów z Arabii Saudyjskiej. Zgodnie z informacjami La Gazzetta dello Sport zagięły one parol również na Massimiliano Allegriego. 

  • Włodarze Juventusu wciąż wierzą w Massimiliano Allegriego i nie zamierzają go zwalniać
  • Włoch otrzymał ofertę ze strony Al Hilal, a przedstawiciele obu stron są w trakcie negocjacji
  • Niewykluczone, że szkoleniowiec Starej Damy zdecyduje się zaakceptować ofertę od klubu z Arabii Saudyjskiej

Massimiliano Allegri kuszony przez Al Hilal

Kilka dni temu działacze Juventusu zapewnili, że przyszłość Massimiliano Allegriego nie jest zagrożona. Nie mieli oni jednak świadomości, że Włoch znajdzie się w orbicie zainteresowań klubów z Arabii Saudyjskiej. Od zespołów z Bliskiego Wschodu w ostatnich tygodniach napływają liczne oferty dla gwiazd światowego futbolu, a także szkoleniowców. 

Dziennikarze z La Gazzetta dello Sport przekazali, że na celowniku klubów z Arabii Saudyjskiej znalazł się Massimiliano Allegri. Doszło już nawet do kontaktów między obiema stronami. Ze szkoleniowcem Juventusu negocjuje Al Hilal.

Przedstawiciele arabskiego klubu wierzą, że są w stanie przekonać Allegriego do współpracy, oferując mu wysokie zarobki. Niewykluczone, że trener poprosi o zgodę na odejście, a Stara Dama będzie zmuszona znaleźć nowego szkoleniowca.

Komentarze