Antonio Cassano zaatakował Inter. “Dwa tytuły zostały spuszczone”

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi IMAGO / IPA Sport

Antonio Cassano podczas transmisji na żywo na swoim kanale “Bobo TV” postanowił zaatakować Inter Mediolan. Zdaniem byłego włoskiego napastnika, “Nerazzurri” na własne życzenie oddali dwa tytuły mistrzowskie, a Simone Inzaghi nie daje nic zespołowi.

  • Antonio Cassano w ostrych słowach wypowiedział się o Interze Mediolan
  • Zdaniem Włocha, “Nerazzurri” na własne życzenie dwa tytuły spuścili w toalecie
  • Oberwało się również Simone Inzaghiemu

Antonio Cassano w ostrych słowach wypowiedział się o Interze

Antonio Cassano po zakończeniu piłkarskiej kariery zaczął karierę na Twitchu. Prowadzi na tej platformie kanał “Bobo TV”, w którym często w ostrych słowach wypowiada się o piłce nożnej. Podczas ostatniej transmisji mocno oberwało się Interowi Mediolan, a także Simone Inzaghiemu. Wypowiedź byłego reprezentanta Italii zacytował portal “intermediolan.com”.

– Dobry start mnie nie dziwi. Inter gra solidną i cyniczną piłkę. Nie ryzykują również zbytnio z tyłu. Jestem zły, ponieważ poprzednie dwa tytuły mistrzowskie zostały spuszczone w kiblu. Inter był najsilniejszą drużyną w ostatnich dwóch sezonach. Dzisiaj są absolutnym faworytem pod względem statusu. Muszą zdobyć tytuł bez żadnych wątpliwości i zastrzeżeń – zaczął Antonio Cassano.

– Jednak w tym roku są słabsi niż przez ostatnie dwa lata. Stracili Perisicia, Brozovicia, Handanovicia, Onane i innych. Inzaghi nie oferuje nic dodatkowego, ale w przeszłości dawał jeszcze mniej. Po przerwie międzynarodowej rozegrane zostaną derby. Zobaczymy, co się stanie – mówił.

– Chcę zobaczyć, jak Dimarco gra tak, jak w Serie A, na poziomie międzynarodowym w ciągu najbliższych dwóch lub trzech lat. Dzisiaj nie uważam go za jednego z najlepszych. Przed nim umieszczam Lucasa Hernandeza, Theo, Alphonso Daviesa i Alejandro Balde. A i tak wymieniam tylko kilka nazwisk – dodał na koniec Włoch.

Sprawdź także: Luciano Spalletti wybrał nowego kapitana reprezentacji Włoch

Komentarze