Antonio Cassano ponownie skrytykował Jose Mourinho

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Jose Mourinho ostatnio ma ciężkie życie z byłym reprezentantem Włoch i zawodnikiem AS Roma Antonio Cassano. Były napastnik ostatnio znów pozwolił sobie na krytyczne słowa w kierunku Portugalczyka.

  • AS Roma cały czas liczy się w grze o miejsce premiowaną grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów
  • Antonio Cassano jest natomiast zniesmaczony stylem gry Giallorossich
  • Były reprezentant Włoch nie szczędził krytyki w kierunku The Special One w rozmowie z Bobo TV

“Futbol Mourinho jest okropny”

Jose Mourinho słynie z tego, że dużą wagę przywiązuje do solidnej gry obronnej. Taki stan rzeczy sprawia, że Antonio Cassano praktycznie przy każdej nadążającej się okazji krytykuje portugalskiego szkoleniowca. Ostatnio wypowiedział się na jego temat w rozmowie z Bobo TV.

Trafiłem do Romy i spędziłem w niej pięć wspaniałych lat. Sprawiłem, że fani Romy oszaleli na moim punkcie. Uwielbiali mnie. Ludzie w Rzymie do dzisiaj mnie kochają Zapytaj Tottiego, de Rossiego i Bruno Contiego – mówił Włoch w rozmowie z Bobo TV.

Jose Mourinho może wygrać wszystko, ale sprawia, że ​​Roma wygląda źle. Zdobywał wszelkiego rodzaju trofea, ale jego futbol zawsze był okropny – kontynuował Cassano.

Musi zrozumieć, że jest złym trenerem. Jest zaklinaczem węży otoczonym przez niekompetentnych ludzi. Jego futbol należy już do przeszłości, miał szczęście trenować wielkich mistrzów. Nie chcę wygrywać. Zawsze grałem, żeby zabawiać fanów. Kiedy patrzę, jak grają jego drużyny, wstydzę się, że jestem fanem tego sportu – mówił były piłkarz Giallorossich.

Czytaj więcej: AS Roma osiągnęła porozumienie z kluczowym stoperem

Komentarze