Angielskie kluby obserwują brazylijskiego stopera

Igor Julio
Igor Julio PressFocus

Igor Julio ma za sobą bardzo dobry rok we Fiorentinie. Piłkarz prawdopodobnie latem zmieni barwy klubowe, bowiem chce wykonać kolejny duży krok w karierze. Świadczą o tym słowa jego agenta w rozmowie z portalem “Viola News”. Nie jest żadną tajemnicą, że Brazylijczyk jest obserwowany przez kluby z Premier League.

  • Igor Julio jest gotowy odejść z Fiorentiny
  • Świadczą o tym słowa agenta piłkarza
  • Brazylijczyka uważnie obserwują kluby z Premier League

Igor Julio zawita na boiska Premier League?

Igor Julio w pełni wykorzystał ostatni rok spędzony we Fiorentinie, mimo że Vincenzo Italiano nie dawał mu szansy gry w każdym spotkaniu. Brazylijczyk z każdym kolejnym sezonem prezentuje się coraz lepiej i podjął już decyzję ws. swojej przyszłości. Jest gotowy opuścić latem Florencję, aby wykonać kolejny sportowy krok. Świadczą o tym słowa jego agenta Marcelo Mascagniego.

Rozmawiałem z Fiorentiną o przyszłości Igora i jego chęci odejścia tego lata. Viola również się z tym zgadza. Jak dotąd jednak nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych propozycji, ale się będziemy na nie czekać – mówił agent Igora w rozmowie z portalem “Viola News”.

Jak donosi “Football Italia”, Igor Julio znajduje się na celowniku angielskich zespołów. Mowa o Fulham oraz West Hamie United. Mówi się, że Fiorentina oczekuje za brazylijskiego defensora kwoty w okolicach 13 milionów euro, co nie powinno stanowić większego problemu klubom z Premier League.

Sprawdź także: Inter rezygnuje z napastnika. Skupia się na innych opcjach

Komentarze