Doświadczony bramkarz może wrócić do Bergamo

Andrea Consigli
Andrea Consigli IMAGO / Gruppo LiveMedia

Dziennikarze “La Gazzetty dello Sport” informują, że Atalanta może ponownie sprowadzić w swoje szeregi Andreę Consigliego. Doświadczony bramkarz znajduje się na wylocie z Sassuolo, co chcą wykorzystać działacze “La Dei”, którzy postrzegają w nim zmiennika Juana Musso.

  • Atalanta Bergamo już znalazła zmiennika Juana Musso
  • Działacze “La Dei” już rozpoczęli rozmowy z Andreą Consiglim
  • Doświadczony golkiper w przeszłości występował w tym klubie

Andrea Consigli ponownie zawita na Gewiss Stadium?

Z informacji przekazanych przez jeden z największych włoskich dzienników “La Gazzetta dello Sport” wynika, że Atalanta Bergamo już znalazła następcę Marco Sportiello, który będzie zmiennikiem Juana Musso. Tym bramkarzem ma zostać Andrea Consigli. Działacze “La Dei” już rozpoczęli rozmowy z otoczeniem 36-latka.

Andrea Consigli w ostatnich latach bronił barw Sassuolo. Jednak ze względu na wiek i słabą dyspozycję w minionym sezonie, działacze z Mapei Stadium przestali wiązać przyszłość drużyny z 36-letnim golkiperem. Taką sytuację planuje wykorzystać Atalanta, która po kosztach może sprowadzić wartościowego drugiego bramkarza.

36-latek jest dobrze znany w środowisku Atalanty, bowiem jest wychowankiem tego klubu. W barwach zespołu z Bergamo Andrea Consigli rozegrał łącznie 201 spotkań, w których zanotował 65 czystych kont. Kariera bramkarza zbliża się ku końcowi, więc może przejść na emeryturę w zespole, w którym rozpoczynał piłkarską przygodę.

Sprawdź także: Media: Bonucci wykluczony ze składu Juventusu

Komentarze