Pomocnik Monzy na celowniku czołowych włoskich klubów

Andrea Colpani
Andrea Colpani IMAGO / NurPhoto

Andrea Colpani wkrótce może opuścić Monzę. Włoski pomocnik znalazł się w kręgu zainteresowań Romy, Interu oraz Juventusu, donosi portal “Calciomercato.com”. Klub ze Stadio Brianteo jednak wiąże przyszłość z 24-latkiem, który nie tak dawno przedłużył kontrakt z zespołem.

  • Andrea Colpani wzbudził zainteresowanie czołowych włoskich ekip
  • O 24-latka powalczą Roma, Inter oraz Juventus
  • Monza jednak nie planuje rozstawać się z włoskim pomocnikiem

Andrea Colpani wzbudził zainteresowanie Romy, Juventusu oraz Interu

Andrea Colpani bardzo dobrze wszedł w nowym sezon. W dwóch pierwszych kolejkach udało mu się dwukrotnie wpisać na listę strzelców. Już teraz się mówi, że włoski pomocnik może wkrótce odejść z Monzy i trafić do czołowego włoskiego zespołu.

Portal “Calciomercato.com” donosi, że Andrea Colpani trafił do notesu Romy, Interu oraz Juventusu. Te trzy kluby będą obserwować pomocnika podczas bieżących rozgrywek i jeśli nadal będzie się rozwijać w takim tempie, to może wkrótce zmienić barwy klubowe.

Sprowadzenie Andrei Colpaniego nie będzie prostym zadanie dla zainteresowanych. Monza wiąże przyszłość z wychowankiem Brescii i liczy, że będzie stanowił o sile drużyny w następnych latach. Nie tak dawno 25-latka podpisał z klubem nową pięcioletnią umowę.

Sprawdź także: Wymiana na linii Bologna – Nottingham? Trwają prace

Komentarze