Napastnik Romy kuszony przez turecki klub

Andrea Belotti
Andrea Belotti IMAGO / Gruppo LiveMedia

Jak informuje Maurizio Russo, dziennikarz portalu “calciomercato.it”, Trabzonspor jest zainteresowany sprowadzeniem Andrei Belottiego. Jednak w grę wchodzi tylko wypożyczenie, bowiem turecki klub nie ma zamiaru opłacać transferu włoskiego napastnika z Romy.

  • Andrea Belotti wkrótce może zmienić barwy klubowe
  • Włoski napastnik znalazł się na celowniku Trabzonsporu
  • Turcy jednak tylko liczą na wypożyczenie zawodnika z Romy

Andrea Belotti może trafić do Trabzonsporu

Z informacji przekazanych przez dziennikarza “calciomercato.it” Maurizio Russo wynika, że Andrea Belotti latem może zmienić barwy klubowe. Włoski napastnik bowiem znalazł się na celowniku Trabzonsporu. Turcy nie mają w planach opłacać Romie transferu 29-latka, stąd w grę wchodzi wyłącznie wypożyczenie.

Andrea Belotti dołączył do drużyny “Giallorossich” zeszłego lata na zasadzie wolnego transferu, podpisując roczną umowę z opcją na kolejne dwa lata, którą klub niedawno aktywował. Jednak Włoch nie do końca przekonuje do siebie szefostwo stołecznego klubu, który szuka dla niego odpowiedniego rozwiązania.

Były zawodnik Torino w minionej kampanii rozegrał łącznie we wszystkich rozgrywkach 46 spotkań w koszulce Romy. Udało mu się zaledwie czterokrotnie wpisać na listę strzelców, ale ani razu nie miało to miejsca w Serie A.

Sprawdź także: Piłkarz Juventusu znalazł się na celowniku Milanu

Komentarze