Andre Silva jednak nie wzmocni Monaco?

Andre Silva
Andre Silva fot. Grzegorz Wajda

Według doniesień włoskich mediów transfer Andre Silvy z AC Milanu do AS Monaco może nie dojść do skutku. Włoskie i francuskie media donoszą, że zawodnik mógł nie dojść do porozumienia z władzami przedstawiciela Ligue 1 ws. warunków kontraktu indywidualnego lub po prostu nie przeszedł pomyślnie testów medycznych.

Czytaj dalej…

Klub z Lombardii miał zarobić 30 milionów euro na sprzedaży reprezentanta Portugalii. Andre Silva zdążył już opuścić zgrupowanie Rossonerich, udając do klubu z Ligue 1, gdzie miał sfinalizować transakcję.

W każdym razie wciąż nie został ogłoszony transfer, co sprawia, że transakcja z udziałem zawodnika stanęła pod znakiem zapytania. Wygląda na to, że na ostatniej prostej temat transferu się załamał.

Warto natomiast zaznaczyć, że przedstawiciele włoskiego klubu cały czas prowadzą rozmowy z Atletico Madryt ws. pozyskania Angela Correi, który miałby kosztować Milan 40 milionów euro plus 10 milionów euro bonusów.

Środki na transakcję z udziałem piłkarza Los Rojiblancos w związku z ewentualnym niepowodzeniem transferu mogą znaleźć się w przypadku sprzedaży Patricka Cutrone. Włoch znajdował się na celowniku Wolverhampton Wanderers, chociaż w tej kwestii także ostatnio nie ma nowych informacji, które mogłyby sugerować, że transfer jest bliski finalizacji.

Komentarze