Ancelotti: Graliśmy dobrze mimo porażki

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Trener Napoli Carlo Ancelotti nie krył rozczarowania porażką 0:1 z Cagliari Calcio, ale podkreślał, że jego drużyna prezentowała się w tym meczu dobrze.

Czytaj dalej…

– Jesteśmy bardzo rozczarowani wynikiem, ale nie był to zły występ. Pozwoliliśmy Cagliari na bardzo niewiele kontrataków, praktycznie na żaden. W końcówce zostaliśmy jednak zaskoczeni – powiedział Ancelotti.

– Napoli stwarzało sytuację, zmuszało bramkarza do interwencji, dwukrotnie trafiło w słupek, więc był to przyzwoity występ. Cagliari całkowicie skupiło się na obronie i zamknięciu wszystkich przestrzeni – kontynuował szkoleniowiec.

– Paradoksalne było to, że Koulibaly został wyrzucony z boiska za powiedzenie czegoś sędziemu, była również seria żółtych kartek, podczas gdy drużyną, która grała ostro było Cagliari – mówił Ancelotti.

– Napoli grało bardzo dobrze. Mogło być oczywiście lepiej, ale zawsze jest tak w takiej sytuacji. Nie oceniam meczów tylko na podstawie wyników i nigdy nie zaakceptuję takiej postawy – dodał szkoleniowiec Napoli.

Komentarze