Ważny zawodnik Napoli przedłuży umowę

Amir Rrahmani
Amir Rrahmani PressFocus

Jak dowiedział się Nicolo Schira, Amir Rrahmani lada moment przedłuży swój kontrakt z Napoli. Nowa umowa środkowego obrońcy ma obowiązywać do 30 czerwca 2027 roku.

  • Amir Rrahmani to bardzo ważny zawodnik Napoli
  • Kosowianin tworzy duet w obronie z Kimem Min-Jae
  • 29-latek wkrótce zwiąże się z Azzurrimi nowym kontraktem

Amir Rrahmani zostanie na dłużej w Neapolu

Według najnowszych informacji Nicolo Schiry, Amir Rrahmani jest o krok od przedłużenia umowy z Napoli. Przypomnijmy, że obecne porozumienie pomiędzy stronami obowiązuje tylko do 30 czerwca 2024 roku. Nowa umowa ma być ważna do 30 czerwca 2027 roku, a stoper na jej mocy będzie zarabiał 2,5 miliona euro za sezon gry.

Azzurri rozgrywają fantastyczną kampanię – są liderem Serie A, a dodatkowo cały czas liczą się w Lidze Mistrzów, gdzie w pierwszym meczu 1/8 finału poradzili sobie z Eintrachtem Frankfurt na wyjeździe (2:0). Jedną z czołowych postaci tej drużyny jest właśnie Amir Rrahmani, który tworzy duet centralnych defensorów z Kimem Min-Jae.

48-krotny reprezentant Kosowa z powodzeniem występuje w barwach drużyny z Neapolu od 2020 roku, kiedy to przeprowadził się pod Wezuwiusz za ponad 14 milionów euro z Hellasu Verona.

Amir Rrahmani w 21 spotkaniach trwającej kampanii strzelił 1 bramkę i zaliczył tyle samo asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 25 milionów euro.

Komentarze