Allegri o Vlahoviciu. “Mam nadzieję, że wkrótce wróci”

Dusan Vlahović
Dusan Vlahović fot. PressFocus

Dusan Vlahovic zmaga się z kłopotami zdrowotnymi po mundialu w Katarze. Trener Massimiliano Allegri zabrał glos na temat kłopotów zdrowotnych reprezentanta Serbii.

  • Juventus tuż po zakończeniu przerwy świąteczno-noworocznej może mieć poważne kłopoty
  • Wciąż kłopoty zdrowotne dokuczają Dusanowi Vlahoviciowi
  • Massimiliano Allegri nie ukrywa swoich obawem związanych z Serbem

Vlahovic może przegapić hit z SSC Napoli

Dusan Vlahović do sezonu 2022/2023 przystąpił z kontuzją przywodziciela. Efektem tego było to, że zawodnik przegapił pięć ostatnich meczów Juventusu, licząc wszystkie rozgrywki. Na mundialu w Katarze serbski napastnik też nie grał dużo.

Vlahović na mistrzostwach świata w Katarze zaliczył an boisku 79 minut. 24 minuty zagrał z Brazylią, a ponadto wystąpił w pierwszym składzie przeciwko Szwajcarii. Na temat stanu zdrowia swojego piłkarza wypowiedział się opiekun Starej Damy.

Dusan rozpoczął proces rehabilitacji problemu, który nie zniknął nawet podczas mistrzostw świata. Mamy tylko nadzieję, że wróci do nas tak szybko, jak to możliwe – powiedział Massimiliano Allegri w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Istnieją obawy, że Vlahović może przegapić pierwsze spotkania Juve po przerwie świąteczno-noworocznej. Już pierwszy mecz Juventus rozegra 4 stycznia z Cremonese. Arcyciekawie zapowiada się z kolei batalia z Napoli, która odbędzie się 13 stycznia.

Reprezentant Serbii w tym sezonie rozegrał 15 meczów, strzelając w nich siedem goli. Ponadto na koncie 22-latka znalazły się dwie asysty.

Czytaj więcej: Dzeko o nowym kontrakcie z Interem. “Jeśli będę dobrze grał, reszta przyjdzie sama”

Komentarze