Allegri zabrał głos ws. spotkania z Agnellim

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

Informowaliśmy już na swoich łamach, że ostatnio doszło do spotkania trenera Juventusu FC Massimiliano Allegriego z właścicielem klubu Andreą Agnellim. Opiekun Starej Damy w trakcie czwartkowej konferencji prasowej przed starciem z Udinese Calcio zabrał głos w tej kwestii.

Czytaj dalej…

– Faktem jest, że spotkaliśmy się na kolacji z właścicielem klubu, ale tematem naszych rozmów na szczęście nie była praca. Między mną a Agnellim są bardzo dobre relacje. Nigdy nie stwierdziłem, że chce odejść z Juve, nie słyszałem też, aby Agnelli chciał mnie zwolnić – rzekł trener mistrzów Włoch cytowany przez Football Italia.

Allegri zakomunikował też, że w piątkowym boju na ławce rezerwowych zawody zacznie Cristiano Ronaldo. Szkoleniowiec Bianconerich ujawnił też, że na kłopoty w kolanie narzeka Mario Mandzukić.

– Ronaldo jest do mojej dyspozycji, ale zdecydowałem, że jutro usiądzie na ławce rezerwowych. Mandzukić natomiast ma kłopoty z kolanem, o tym, czy zagra, zdecyduję jutro rano, gdy spotkamy się przed spotkaniem – rzekł Allegri w trakcie spotkania z dziennikarzami.

W przyszłym tygodniu turyńską ekipę czeka starcie z Atletico Madryt. Trener Starej Damy odniósł się do potyczki z drużyną z Hiszpanii.

– Gdy pięć latem temu trafiłem do Juventusu oczekiwania były takie, aby drużyna wyszła z grupy. Później jednak oczekiwania się zmieniły w chęć wygrania Ligi Mistrzów co sezon. Ja wierzę, że mamy szansę na awans do ćwierćfinału. W każdym razie, jeśli okaże się, że odpadniemy, to absurdem będą twierdzenia, że ten sezon jest dla nas stracony – skwitował Allegri.

Komentarze