Allegri: W meczu z Bologną mieliśmy kaca

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

W niedzielne popołudnie Juventus dopisał sobie kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. Tym razem Stara Dama wygrała z Bologną, a kilka słów o tym starciu powiedział Massimiliano Allegri, który stwierdził, że jego zespół ciągle jeszcze odczuwa mecz w Madrycie.

Czytaj dalej…

– To było naturalne, że po tak ważnej grze jak mecze w Lidze Mistrzów będziemy wykończeni. Mieliśmy swego rodzaju kaca – powiedział trener Starej Damy w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Wynik który uzyskaliśmy jest jednak bardzo dobry. To są bardzo ważne trzy punkty w kwestii mistrzostwa Włoch, gdyż nasza przewaga nad Napoli została utrzymana. Mecze ligowe po spotkania w Lidze Mistrzów są zawsze bardzo trudne i szalenie wymagające – dodał.

– Teraz czeka nas starcie z Napoli. Cieszę się, że akurat teraz gramy ten mecz bo to będzie dla nas kluczowy test przed rewanżem z Atletico. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze – kontynuował Allegri.

– Jestem optymistą przed następnymi tygodniami. Przede wszystkim dlatego, że kilku naszych piłkarzy nie czuło się ostatnio najlepiej, ale powinni być gotowi na następne ważne starcia – zakończył.

Zwycięskiego gola na Stadio Renato Dall’Ara, w 67. minucie, strzelił Paulo Dybala.

Komentarze