Allegri spotka się z władzami klubu

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

La Gazetta dello Sport donosi, że na dniach ma dojść do spotkania na linii Andrea Agnelli – Massimiliano Allegri. Tematem rozmowy ma być dalsza przyszłość trenera w Juventusie.

Czytaj dalej…

Allegri i Angelii potwierdzili po przegranym meczu Ligi Mistrzów, że zamierzają dalej kontynuować współpracę. Włoscy dziennikarze twierdzą, że jest to tylko oficjalny przekaz medialny, a wewnątrz klubu żywo dyskutuje się o tym kto powinien poprowadzić drużynę z Turynu w następnym sezonie.

Spotkanie na linii szefostwo Juventusu – Max Allegri ma odbyć się zaraz po tym jak klub zapewni sobie mistrzostwo Serie A. Wtedy to włodarze Starej Damy mają porozmawiać z trenerem o odnośnie najbliższego sezonu i zbliżającego się okna transferowego. W przypadku jeśli ich spojrzenia na przyszłość zespołu będzie skrajnie różne to prawdopodobnie dojdzie do rozwiązania umowy z aktualnym opiekunem Juventusu.

Według La Gazzetty Dello Sport możliwa jest jednak opcja, że Allegri zostanie na kolejny sezon w Turynie, a klub, na czele z Andreą Agnellim, obieca mu wzmocnienie składu. Wtedy Włoch miałby dostać jeszcze jedną szansę na zdobycie Ligi Mistrzów, ale już ze znacznie odmienioną drużyną.

Komentarze