Allegri odrzucił ofertę Saudyjczyków

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Imago / Ettore Griffoni / LiveMedia

Massimiliano Allegri ma zamiar kontynuować karierę w Juventusie. Dziennikarz Fabrizio Romano jednocześnie przekazał, że Włoch odrzucił ofertę jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej.

  • Ciekawe wieści przekazał dziennikarz Fabrizio Romano na temat Massimiliano Allegriego
  • Włoch odrzucił ofertę od jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej
  • 55-latek ma kontrakt ważny z Juventusem do 2025 roku

Allegri miał hojną ofertę Al Hilal

Massimiliano Allegri ma za sobą nieudany sezon. Pod wodzą włoskiego trenera Juventus nie wywalczył awansu do Ligi Mistrzów, a także nie dał rady wygrać Ligi Europy.

Tymczasem dziennikarz Fabrizio Romano przekazał, że doświadczonemu szkoleniowcowi Starej Damy ofertę złożył Al Hilal. Allegri jednak odrzucił propozycję Saudyjczyków.

Od tygodni w mediach spekulowano o tym, że kluby z Arabii Saudyjskiej i kataru są zainteresowane zatrudnieniem trenera Juventusu. Szczególnie Al Hilal, który pozyskał już Rubena Nevesa i Kalidou Koulibaly’ego, złożył hojną ofertę Allegriemu. Włoch jednak nie dał się skusić.

Według dziennikarza, Allegri z grzeczności wysłuchał propozycji Saudyjczyków, ale nie miał zamiaru opuszczać Juventusu. Nawet gdyby jego pensja wzrosła trzykrotnie.

Przypomnijmy, że Allegri po raz drugi w swojej karierze pracuje jako pierwszy trener Bianconerich. Trenował już ekipę z Turynu w latach 2014-2019 i wrócił Juve latem 2021 roku.

Czytaj więcej: Juventus finalizuje transfer amerykańskiego skrzydłowego

Komentarze

Na temat “Allegri odrzucił ofertę Saudyjczyków