Allegri o meczu z Torino: w pełni zasłużone zwycięstwo

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. PressFocus

Juventus w świetnym stylu zaprezentował się w meczu 24. kolejki Serie A, pokonując w roli gospodarza Torino (4:2). W pierwszej odsłonie co prawda goście postawili się podopiecznym Massimiliano Allegriego. Po zmianie stron Bianconeri przejęli natomiast inicjatywę, odnosząc ostateczne cenne zwycięstwo.

  • Juventus nie zwalnia tempa
  • Stara Dama z meczu na mecz prezentuje się coraz solidniej i wygląda na to, że wróciła na właściwe tory
  • Na temat potyczki derbowej kilka zdań wyraził szkoleniowiec Bianconerich

Massimiliano Allegri podsumował Derby della Mole

Juventus zaliczył we wtorkowy wieczór kolejne zwycięstwo z rzędu, pozostawiając w pokonanym polu Torino. Dzięki tej wiktorii Stara Dama traci już tylko sześć punktów do szóstej Atalanty i 10 do czwartego Lazio. Na temat wiktorii turyńczyków kilka zdań wyraził szkoleniowiec wielokrotnych mistrzów Serie A.

Chłopaki zagrali dobry mecz z naprawdę trudnym przeciwnikiem. To było w pełni zasłużone zwycięstwo – powiedział Massimiliano Allegri przed kamerą DAZN.

Zobacz także:

Do czwartego miejsca brakuje jeszcze 10 punktów, a to dużo. Dziś dogoniliśmy Bolognię i odskoczyliśmy od Torino – kontynuował Włoch.

Cóż, warto przypomnieć, że na boisku zdobyliśmy 50, a nawet 52 punkty (nawiązując do anulowanej bramki Arkadiusza Milika przeciwko Salernitanie w pierwszej rundzie – przyp. red.) – podsumował trener ekipy z Turynu.

Czytaj więcej: Serie A: AS Roma rozczarowała, Juventus rządzi w Turynie [WIDEO]

Komentarze