Allegri o gwieździe: przykro mi, taka jest rzeczywistość

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

W lecie Paul Pogba wrócił do Turynu po sześciu latach spędzonych w Manchesterze United. Za nami już połowa sezonu, a Francuz nadal nie zaliczył ani jednego występu w koszulce Juventusu. Massimiliano Allegri wypowiedział się na temat sytuacji 29-latka.

  • Paul Pogba nadal nie jest dostępny
  • Francuz w tym sezonie nie zaliczył ani jednego meczu
  • Massimiliano Allegri wypowiedział się na temat powrotu swojego podopiecznego

Kiedy Pogba wróci do gry?

Paul Pogba w lecie 2022 roku rozstał się z Manchesterem United i wrócił do Juventusu, z którego sześć lat wcześniej trafił na Old Trafford. Francuz miał być gwiazdą drugiej linii Starej Damy, tymczasem od momentu przenosin na Allianz Stadium nie rozegrał ani jednego spotkania w koszulce Bianconerich. 29-latek pauzował już z powodu urazu kolana i kontuzji mięśniowej – łącznie opuścił niemal 40 meczów Juver.

Kiedy Pogba wróci do dyspozycji Massimiliano Allegriego? Tego nie wie nawet szkoleniowiec turyńczyków. Włoch wypowiedział się na temat sytuacji swojego podopiecznego – Paul Pogba jest niedostępny. Nie może być częścią zespołu, przykro mi, ale taka jest teraz rzeczywistość. Nadal jest kontuzjowany i nie wiem, kiedy wróci. Czekam na niego – stwierdził opiekun Juve.

Powrót Pogby do kadry meczowej bez wątpienia byłby świetną wiadomością dla zespołu, który obecnie zmaga się z wieloma problemami. Niestety, 91-krotny reprezentant Trójkolorowych jest jednym z nich. Skomplikowana sytuacja zdrowotna Francuza spowodowała powstanie pogłosek dotyczących możliwego rozwiązania kontraktu z 29-latkiem, ale klub już zaprzeczył tym doniesieniom.

Komentarze