Allegri nie ma pojęcia, kiedy gwiazda Juve wróci do gry

Paul Pogba
Paul Pogba PressFocus

Juventus w sobotę zmierzy się z Hellasem Werona. Przed tym spotkaniem Massimiliano Allegri podzielił się informacjami na temat zdrowia poszczególnych graczy. Nie miał dobrych wieści w kwestii Paula Pogby.

  • W sobotę Juventus zmierzy się z Hellasem Werona
  • Massimiliano Allegri poruszył kwestię kontuzjowanych graczy
  • Najgorsze wieści miał względem Paula Pogby, którego kolano wciąż wzbudza niepewność w sztabie Starej Damy

“Będziemy obserwować kolano Pogby trening po treningu”

Już w sobotę Juventus wróci do gry po przerwie reprezentacyjnej. Stara Dama zmierzy się z Hellasem Werona. Massimiliano Allegri na konferencji przed tym starciem podzielił się informacjami na temat kontuzjowanych graczy.

Muszę zadecydować, co do składu. Alex Sandro nie grał przez ostatnie trzy tygodnie, a we wtorek mamy ważne spotkanie w Pucharze Włoch. Ustalę zatem skład dopiero w sobotę rano. Federico Chiesa pozostaje spokojny, bo nie dostał powołania. Odczuwa dyskomfort. Dziś dobrze pracował, ale wciąż odczuwa ból. Pracujemy, by był gotowy na wtorek. Dusan Vlahović wrócił do zdrowia, Arkadiusz Milik ma się lepiej, tak samo jak Moise Kean. Angel Di Maria również jest dostępny. To ważne, by mieć ich wszystkich do dyspozycji, by zmieniać i rotować – podzielił się dobrymi wieściami włoski trener.

Zabrakło ich, gdy doszło do kwestii Paula Pogby. – Na ten moment nie mogę powiedzieć, kiedy będzie gotowy do gry. Pracuje, ale obecnie trudno to stwierdzić. Jego mięsień przywodziciela ma się dobrze. Będziemy trening po treningu obserwować, jak reaguje jego kolano – powiedział dość enigmatycznie Allegri.

Początek starcia Starej Damy z Hellasem już w sobotę o godzinie 20:45.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze