Allegri: Nie dało się zagrać gorzej niż w drugiej połowie

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

Juventus Turyn przegrał na wyjeździe z Atletico Madryt 0:2 w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Massimiliano Allegri, trener Bianconerich, powiedział, że po przerwie jego zespół grał okropnie.

Czytaj dalej…

– Nie dało się zagrać gorzej niż zrobiliśmy to w drugiej połowie. Wiedzieliśmy, że Atletico nie pozwoli nam na naszą dobrą grę, ale nie dostosowaliśmy się do ich stylu i zostaliśmy za to ukarani – powiedział Allegri, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

– Nie będzie łatwo w rewanżu w Turynie. Musimy rozegrać świetne spotkanie, ale zachowujemy pewność siebie – dodał.

– Druga połowa wyglądała okropnie, ponieważ graliśmy tak jak chciało tego Atletico. Są bardzo dobrą drużyną w tym, aby prowadzić mecz bez choćby jednego celnego strzału na bramkę. Teraz mamy szansę, aby odwrócić losy awansu w rewanżu i musimy w to wierzyć – podkreślił.

– Nie byliśmy martwi po porażce z Realem Madryt 1:3 u siebie w poprzednim sezonie i tak samo jest teraz. Szybko trzeba zapomnieć o tej porażce i postarać się zagrać lepiej w Turynie, ponieważ, jeśli przeciwko Atletico zagrasz jedno niewłaściwe podanie, to od razu masz problemy – stwierdził.

Komentarze