Allegri gotowy na kontynuowanie pracy w Juve

Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri fot. Grzegorz Wajda

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnia potyczka w ramach włoskiej ekstraklasy, w której Juventus FC zmierzy się w delegacji z Interem Mediolan. Przed tym starciem szkoleniowiec Starej Damy zadeklarował, że jest gotowy na to, aby prowadzić Juve także w kolejnym sezonie.

Czytaj dalej…

– Nie widziałem się z Andreą Agnelli od czasu jego wyjazdu, chociaż nie ukrywam, że miło byłoby się ponownie zobaczyć – mówił w trakcie dzisiejszej konferencji prasowej Massimiliano Allegri.

– Wspólnie robiliśmy wspaniałe rzeczy w klubie. Jesteśmy profesjonalistami. Czasem może mamy w pewnych kwestiach odmienne zdanie, ale zawsze najważniejsze jest dla nas dobro klubu – kontynuował Włoch.

– Pewne jest, że spotkam się z Agnellim, a w trakcie naszego spotkania będziemy wspólnie planować nowe cele. Najważniejsze jest być szczerym w swoich intencjach, co ma na celu podejmowanie decyzji, które będą kluczowe, aby stworzyć fundamenty przed kolejną kampanii – zaznaczył Allegri.

– Na pewno chcemy zaliczyć lepszy sezon, niż ten, który właśnie się kończy. Moja kadencja w Juventusie liczy już pięć lat. Może i nie wygrałem Ligi Mistrzów, ale to nie jest dramat – zaznaczył opiekun Bianconerich.

– W każdym razie musimy wyciągnąć wnioski z tego, co zrobiliśmy źle. Może jest nam też potrzebne nieco więcej szczęścia – uzupełnił szkoleniowiec Juve.

Komentarze