Allan: Teraz jestem skupiony tylko na meczu z Romą

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Brazylijczyk Allan czuję się dobrze w Neapolu i pragnie w tym mieście kontynuować swoją karierę, pomimo pojawiających się licznych spekulacji, łączących Latynosa z Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Mistrzowie Francji w styczniu podjęli próbę pozyskania 28-letniego pomocnika, ale wówczas klub z Kampanii zdołał zatrzymać wychowanka Deportivo Maldonado. Latem może być jednak trudniej tego dokonać.

– Mam nadzieję, że tak będzie – przyznał Allan w rozmowie ze stacją Sport Mediaset.

– Teraz skupiam się tylko na meczu z Romą i chcemy w nim zdobyć trzy punkty – nawiązał trzykrotny reprezentant Brazylii do szlagierowej konfrontacji Serie A, zaplanowanej na niedzielę.

SSC Napoli ma nadal szansę na wygranie chociaż rozgrywek Ligi Europy. – Nie wiem kto jest faworytem. Arsenal i Chelsea to świetne zespoły, podobnie jednak jak inne, które pozostały w rywalizacji. Wiemy co do nas należy i co musimy zrobić – stwierdził Allan.

– Jeśli dojdzie do naszej konfrontacji z drużyną Maurizio Sarriego, to będziemy z pewnością gotowi do walki – dodał Brazylijczyk, nawiązując do opiekuna The Blues, który wcześniej kilka lat związany był również z Błękitnymi, ale tymi z Kampanii.

Komentarze