Alexis Sanchez blisko powrotu do gry

Alexis Sanchez
Alexis Sanchez fot. PressFocus

Alexis Sanchez wrócił we wtorek do treningów z resztą drużyny Interu Mediolan. Chilijczyk wygląda na to, że znajdzie się w kadrze meczowe aktualnych mistrzów Serie A na starcie z Sampdorią.

  • Alexis Sanchez jest coraz bliżej poworotu na boisko
  • Skrzydłowy Interu Mediolan wziął udział we wtorkowym treningu z resztą zespołu
  • Sky sugeruje, że 32-latek ma być dostępny w kadrze Nerazzurrich na mecz z Sampdorią

Alexis Sanchez może być do dyspozycji Simone Inzaghiego

Alexis Sanchez w trakcie trwającej kampanii nie miał jeszcze okazji do gry. Wpływ na taki stan rzeczy miały kłopoty mięśniowe zawodnika. Zawodnik po pracowitym czasie, gdy dochodził do pełnej sprawności, we wtorek wziął po raz pierwszy w tym sezonie w treningu grupowym. To może oznaczać, że Simone Inzaghi będzie mógł skorzystać z zawodnika w najbliższym meczu ligowym.

Sky Sport Italia twierdzi, że jest duża szansa na to, że Alexis Sanchez znajdzie się na ławce rezerwowych w tracie potyczki Interu z Sampdorią. Nerazzurri przystąpią do tego spotkania, chcąc odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej w pokonanym polu pozostawili: Genoę oraz Hellas Weronę. Inter plasuje się aktualnie na trzeciej pozycji w ligowej klasyfikacji.

W poprzedniej kampanii Alexis Sanchez miał serie kontuzji. Z powodu urazu łydki zawodnik nie brał udziału w czterech meczach w trakcie Copa America. Zagrał dopiero przeciwko Brazylii, co miało miejsce 3 lipca. Spędził wówczas na boisku 45 minut.

Czytaj więcej: Ibrahimović wraca na boisko! Szwed gotowy na starcie z Lazio

Sampdoria
Inter Mediolan
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 12. września 2021 12:23.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze