Wielkie nazwiska na zapleczu Serie A?

Andrea Pirlo
Andrea Pirlo PressFocus

Z informacji przekazanych przez “Sky Sports Italia”, Pisa dopięła wszystkie szczegóły kontraktowe z Alexandarem Kolarovem. Serb ma zostać nowym dyrektorem sportowym drużyny. Klub z zaplecza Serie A również rozmawia z Andreą Pirlo, który rozstał się z tureckim Fatihem Karagumrukiem.

  • Pisa poważnie myśli o Serie A
  • Nowym dyrektorem sportowym klubu zostanie Alexandar Kolarov
  • Władze rozmawiają również z Andreą Pirlo, który może zostać trenerem

Alexandar Kolarov i Andrea Pirlo w Pisie?

Pisa już w tym sezonie mogła awansować do Serie A, jednak klub po słabej końcówce sezonu zakończył rozgrywki dopiero na 11. miejscu. Zespół z Toskanii ma wielkie apetyt na elitę i już teraz rozpoczyna pracę nad wzmocnieniami. Wkrótce na do popularnych “Nerazzurrich” mogą zawitać byli znakomici piłkarze, którzy mają spełnić cel postawiony przez właściciela Alexandera Knastera.

Według informacji przekazanych przez “Sky Sports Italia”, klub ze Stadio Romeo Anconetani uzgodnił warunki umowy z Alexandarem Kolarovem. Serb rok temu zawiesił buty na kołku i od tamtej pory pozostaje na piłkarskim bezrobociu. Były zawodnik Manchesteru City, Romy, czy też Interu ma zostać w Pisie nowym dyrektorem sportowym. Zastąpi na tym stanowisku Claudio Chielliniego, brata bliźniaka Giorgio.

Portal donosi również, że “Nerazzurri” chcą podjąć współpracę z Andreą Pirlo. Doszło już do pierwszego spotkaniu obu stron, ale na konkrety trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Włoch niedawno rozstał się z tureckim Fatihem Karagumrukiem i obecnie poszukuje klubu.

Sprawdź także: Brazylijski talent trafi do Lazio?

Komentarze