Przyszłość włoskiego defensora wyjaśniona. Podpisał nową pięcioletnią umowę z Interem

Alessandro Bastoni
Alessandro Bastoni IMAGO / Sportsphoto

Nie będzie wielkiego transferu z udziałem Alessandro Bastoniego. Defensor podpisał nową pięcioletnią umowę z Interem Mediolan. Kibice “Nerazzurrich” mogą już spać spokojnie, bowiem jeden z najlepszych zawodników zespołu zdecydował się kontynuować karierę w ich ukochanym klubie.

  • Koniec sagi z udziałem Alessandro Bastoniego
  • Włoch zdecydował się przedłużył umowę z Interem
  • Jego nowy kontrakt będzie obowiązywał przez pięć najbliższych lat

Oficjalnie: Alessandro Bastoni przedłużył kontrakt z Interem

Inter Mediolan za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej przekazał kibicom znakomite informacje. Klub przedłużył kontrakt z Alessandro Bastonim. Nowa umowa reprezentanta Włoch z finalistą minionej edycji Ligi Mistrzów będzie obowiązywała przez pięć najbliższych sezonów.

Alessandro Bastoni trafił do Interu Mediolan w 2018 roku z Atalanty Bergamo za kwotę 31 milionów euro. Pierwszy sezon po transferze jednak spędził na wypożyczeniu w Parmie. Rok później już stanowił o sile “Nerazzurrich”. Początkowo był tylko zmiennikiem, ale bardzo szybko wskoczył do podstawowej jedenastki kosztem Diego Godina.

17-krotny reprezentant Italii w minionej kampanii rozegrał 46 spotkań w koszulce Interu. Nie udało mu się w tym czasie wpisać na listę strzelców, ale może pochwalić się aż sześcioma asystami. Portal “Transfermarkt” wycenia Alessandro Bastoniego na 60 milionów euro.

Sprawdź także: Milan walczy o piłkarza Chelsea. Kolejna propozycja

Komentarze