Czołowy zawodnik nie żałuje pozostania w Interze. “Jestem tutaj szczęśliwy”

Alessandro Bastoni
Alessandro Bastoni PressFocus

Alessandro Bastoni zeszłego lata mógł przenieść się do Tottenhamu Hotspur. 23-latek potwierdził zainteresowanie jego osobą ze strony angielskiego klubu, ale podkreślił też, że absolutnie nie żałuje pozostania w Interze Mediolan.

  • Alessandro Bastoni to w ostatnim czasie gorące nazwisko na rynku transferowym
  • Młody stoper ostatniego lata był pożądany m.in. przez Tottenham Hotspur
  • Ostatecznie defensor pozostał w Mediolanie, gdzie jest szczęśliwy

Alessandro Bastoni nie zamierza odchodzić z Interu Mediolan

Alessandro Bastoni podczas ostatniego letniego okienka transferowego był poważnie przymierzany do Tottenhamu Hotspur. Nie były to zwykłe plotki, ponieważ zainteresowanie “Kogutów” osobą 23-latka potwierdził sam piłkarz. – To prawda, były pewne kontakty ze strony Tottenhamu Hotspur – powiedział perspektywiczny stoper w wywiadzie dla włoskiego dziennika “Corriere dello Sport”.

Mierzący 190 centymetrów wzrostu defensor nie żałuje jednak pozostania na Stadio Giuseppe Meazza. – Jestem zadowolony ze swojego wyboru. Czuję się bardzo dobrze w Mediolanie. Jestem szczęśliwy w Interze i mam nadzieję, że Milan Skriniar również z nami zostanie na dłużej – dodał środkowy obrońca.

Etatowy reprezentant Italii zawodnikiem popularnych “Nerazzurrich” został w sierpniu 2017 roku, kiedy to przeprowadził się do Interu Mediolan za ponad 30 milionów euro z Atalanty Bergamo, co jak się później okazało, było znakomitą inwestycją. Według doniesień medialnych, Tottenham Hotspur jest skłonny zapłacić za 23-letniego stopera ponad 50 milionów euro.

Alessandro Bastoni podczas trwającej kampanii rozegrał 21 meczów, strzelił 1 bramkę i zaliczył 3 asysty. Jego wartość rynkowa aktualnie szacowana jest przez “Transfermarkt” na 55 mln euro.

Komentarze