Alert w Lazio – Pedro nie dokończył treningu

Pedro Rodriguez
Pedro Rodriguez Pressfocus

Pedro Rodriguez był typowany na następcę Ciro Immobile w sobotnim starciu z Juventusem w 13. kolejce Serie A. Tymczasem Sky Sports Italia donosi, że Hiszpan na środowym treningu doznał kontuzji kostki.

  • Ciro Immobile w dalszym ciągu nie jest do dyspozycji Maurizio Sarriego
  • W ataku Lazio zastąpić miał go Pedro Rodriguez
  • Hiszpan na środowym treningu doznał kontuzji kostki

Pedro poszkodowany na treningu

Ciro Immobile doznał kontuzji łydki na zgrupowaniu reprezentacji Włoch. Przez to nie mógł pomóc mistrzom Europy w kluczowych o losach awansu bojach w eliminacjach MŚ ze Szwajcarią i Irlandią Północną. Nie będzie również do dyspozycji Maurizio Sarriego w hitowym starciu Serie A z Juventusem.

Szkoleniowiec Lazio planował Immobile zastąpić Pedro Rodriguezem i wystawić Hiszpana w roli fałszywej dziewiątki. Po początkowych problemach w barwach Biancocelesti, były gracz FC Barcelona osiągnął ostatnio wysoką formę. Przed przerwą reprezentacyjną wpisywał się na listę strzelców w trzech meczach z rzędu, zatem wydawał się idealnym zastępcą 54-krotnego reprezentanta Włoch.

Sky Sports Italia donosi jednak, że na środowym treningu, Pedro został trafiony w kostkę, przez co musiał przedwcześnie zakończyć zajęcia. Lekarze na razie uspokajają, że to nic poważnego, ale czy Hiszpan będzie mógł zagrać z Juventusem, okaże się dopiero po czwartkowych badaniach.

Przeczytaj również: Sarri ma pomysł na zastąpienie Immobile

Komentarze