Agent Zaniolo: Nie rozmawiamy z żadnym klubem

Serie A
Serie A

Menedżer utalentowanego zawodnika Romy Nicolo Zaniolo stwierdził, że obecnie nie są prowadzone rozmowy z żadnym klubem.

Czytaj dalej…

20-latkiem zainteresowani są podobno przedstawiciele Juventusu i Tottenhamu Hotspur. Włoskie media informowały również, że możliwe jest podpisanie przez Zaniolo nowego kontraktu z klubem. Na razie jednak do rozmów w tej sprawie nie doszło.

– W ostatnich tygodniach słyszałem wiele rozmów o Zaniolo, Romie i jego kontrakcie – napisał menedżer zawodnika Claudio Vigorelli na Instagramie.

– Biorąc pod uwagę zainteresowanie mediów Nicolo, zarówno w kraju jak i za granicą, ważne jest wyjaśnienie kilku spraw. Nigdy nie wywieraliśmy presji na Romie, ani Roma nie wywierała presji na nas, aby przedłużyć kontrakt – kontynuował.

– Z byłym dyrektorem sportowym Monachim i Ricky Massarą mieliśmy się spotkać pod koniec sezonu, aby poprawić kontrakt zawodnika, który miał niezwykły sezon, z 36 występami i sześcioma bramkami w Serie A i Lidze Mistrzów – pisał Vigorelli.

– Gianluca Petrachi objął stanowisko dyrektora sportowego Romy od 1 lipca. W oczekiwaniu na możliwość spotkania się z nim, jesteśmy dumni, że Zaniolo znalazł się na trzecim miejscu na liście najcenniejszych zawodników poniżej 20 roku życia w Europie – kontynuował.

– Obecnie nie prowadzimy negocjacji z żadnym klubem, ani we Włoszech, ani za granicą – dodał.

Komentarze