Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Agent Paquety: Milan to idealny klub dla Lucasa

Menedżer Lucasa Paquety uważa, że Milan jest idealnym klubem dla jego klienta. Przedstawiciel piłkarza chwali również podejście trenera Gennaro Gattuso.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo zadowolony z tego, jak Milan go przywitał i muszę powiedzieć, że wszystko zaczęło się dobrze – powiedział Eduardo Uram.

– Lucas gra bardzo dobrze, ale uważam, że cały zespół wykonuje świetną robotę. Przyszły wyniki i drużyna gra znakomicie, a jesteśmy dopiero na początku i jesteśmy świadomi, że klub ma jeszcze wiele do zrobienia, aby osiągnąć cele, które sobie wyznaczyli – kontynuował.

– Gattuso wspierał go od pierwszego dnia, kiedy przyjechał. Lucas znalazł trenera gotowego udzielać mu rad i sprawić, że poczuje się jak integralna część jego taktycznego projektu. Nie rozmawiałem bezpośrednio z Gattuso, ale Lucas mówi o nim bardzo dobrze. Cieszę się, że Gattuso jest jego trenerem – mówił menedżer zawodnika.

– Lucas rozwinął zwycięską mentalność już w młodym wieku. Wierzy w siebie i pracuje codziennie, aby się doskonalić. Przygotował się mentalnie i wiedział, co czeka go w Mediolanie. Oglądał włoską piłkę, studiował szczegóły, aby być od razu gotowy. Wiedział, że klub miał do niego wielkie zaufanie i chciał być gotowy – dodał.

Komentarze