Agent Paquety: Milan to idealny klub dla Lucasa

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Menedżer Lucasa Paquety uważa, że Milan jest idealnym klubem dla jego klienta. Przedstawiciel piłkarza chwali również podejście trenera Gennaro Gattuso.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo zadowolony z tego, jak Milan go przywitał i muszę powiedzieć, że wszystko zaczęło się dobrze – powiedział Eduardo Uram.

– Lucas gra bardzo dobrze, ale uważam, że cały zespół wykonuje świetną robotę. Przyszły wyniki i drużyna gra znakomicie, a jesteśmy dopiero na początku i jesteśmy świadomi, że klub ma jeszcze wiele do zrobienia, aby osiągnąć cele, które sobie wyznaczyli – kontynuował.

– Gattuso wspierał go od pierwszego dnia, kiedy przyjechał. Lucas znalazł trenera gotowego udzielać mu rad i sprawić, że poczuje się jak integralna część jego taktycznego projektu. Nie rozmawiałem bezpośrednio z Gattuso, ale Lucas mówi o nim bardzo dobrze. Cieszę się, że Gattuso jest jego trenerem – mówił menedżer zawodnika.

– Lucas rozwinął zwycięską mentalność już w młodym wieku. Wierzy w siebie i pracuje codziennie, aby się doskonalić. Przygotował się mentalnie i wiedział, co czeka go w Mediolanie. Oglądał włoską piłkę, studiował szczegóły, aby być od razu gotowy. Wiedział, że klub miał do niego wielkie zaufanie i chciał być gotowy – dodał.

Komentarze