Agent Milinkovicia-Savicia zdementował plotki na temat pomocnika Lazio

Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić fot. PressFocus

Sergej Milinković-Savić to jeden z najbardziej rozchwytywanych pomocników na świecie. Ostatnio nie brakowało informacji, że Serb zasili szeregi Manchesteru United. Zaprzeczył tym pogłoskom agent piłkarza Mateja Kezman.

  • Sergej Milinković Savić znajduje się przede wszystkim na radarze Man Utd i PSG
  • Rynkowa wartość piłkarza wynosi 70 milionów euro
  • Nowe wieści na temar zawodnika przekazał dziennikarz Adrien Grenier

Co dalej z Milinkoviciem-Saviciem?

Sergej Milinković-Savić ma na swoim koncie bardzo udany sezon w Lazio. 27-latek jak na razie rozegrał 44 spotkania, notując w nich 1-0 trafień i 12 asyst. Nie może zatem dziwić, że piłkarz jest jednym z najbardziej rozchwytywanych na rynku transferowym.

Przede wszystkim Manchester United jest postrzegany jako przyszły klub reprezentanta Serbii. Dziennikarz Adrien Grenier przekazał jednak na Twitterze, że menedżer zawodnika Mateja Kezman zdementował te doniesienia. Jednocześnie zakomunikował, że nie ma także tematu transferu piłkarza do PSG.

Wcześniej pojawiły się informacje, że skauci Czerwonych Diabłów przyglądali się Milinkoviciowi-Saviciowi w ostatnich spotkaniach. Mieli dojść wówczas do wniosku, że Serb jest gotowy do gry w ekipie z Old Trafford. Aby transakcja miała dojść do skutku, tylko kluby musiałby uzgodnić sumę odstępnego.

Milinković-Savić trafił do Lazio w 2015 roku z Genk. Obecny kontrakt zawodnika obowiązuje do 2024 roku. Rynkowa wartość piłkarza wynosi 70 milionów euro.

Czytaj więcej: Lazio Rzym planuje poważne wzmocnienia latem

Komentarze

Comments 3 comments