Agent: Lautaro Martinez jest szczęśliwy w Interze

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez PressFocus

Agent Lautaro Martineza Alejandro Comano twierdzi, że jego klient jest zadowolony z gry dla Interu Mediolan. Napastnik mimo zainteresowania największych europejskich klubów, w tym Manchesteru United i Barcelony, czuje się dobrze na San Siro.

  • Lautaro Martinez jest zadowolony z gry dla Interu
  • Wokół Argntyńczyka wciąż pojawiają się nowe plotki transferowe
  • Napastnikiem poważnie zainteresowana jest Barcelona i Manchester United

Argentyńczyk może latem opuścić San Siro

Argentyńczyk przedłużył w październiku kontrakt z zespołem nerazzurrich. Jednak nowy rok nie jest dla niego udany. Lautaro Martinez nie zdobył jeszcze w nim bramki, a ostatnie trafienie zaliczył 17 grudnia. Od trzynastu spotkań nie potrafi znaleźć drogi do siatki rywala w Lidze Mistrzów. W trwającej kampanii dwunastokrotnie wpisywał się na listę strzelców w 33 występach we wszystkich rozgrywkach.

Dyrektor generalny Interu Mediolan Beppe Marotta przyznał w ostatnim czasie, że to tylko “chwilowy zastój” i że zarówno trener, jak i drużyna muszą go wspierać.

Alejandro Comano rozmawiał z serwisem fcinternews.it o obecnej formie napastnika i o pogłoskach transferowych związanych z zainteresowaniem ze strony Barcelony i Manchesteru United. – Lautaro nie myśli o sobie, tylko o zespole. Zawsze chce pomagać drużynie i chce, aby fani byli szczęśliwi. Inter nie strzela zbyt wielu bramek w ostatnim czasie, ale to tylko chwilowa niemoc i z pewnością wszystko wkrótce wróci do normy.

– Lautaro przede wszystkim interesuje dobro Interu, zwycięstwa, a nie sukcesy osobiste. Czuje się szczęśliwy w Interze. Jest zadowolony z obecnej sytuacji w klubie oraz relacji z fanami – dodał Comano.

Lautaro był bliski transferu do Barcelony dwa lata temu, ale plany pokrzyżowała pandemia. Od tego czasu jest bardzo często łączony z różnymi klubami. Mówi się o ciągłym zainteresowaniu Dumy Katalonii oraz Manchesteru United. Mimo zapewnień agenta, że piłkarz dobrze czuje się w Mediolanie nie ma pewności, że będzie grał na San Siro w przyszłym sezonie. W tek kwestii włoscy dziennikarze są zgodni. Latem Argentyńczyk może opuścić Serie A, jednak w tym momencie nic nie jest przesądzone.

Zobacz także: Napoli – Barcelona: przewidywane składy

Komentarze