Agent Kwaracchelii: on uwielbia Real Madryt

Chwicza Kwaracchelia
Chwicza Kwaracchelia fot. PressFocus

Chwicza Kwaracchelia znalazł się na ustach całego piłkarskiego świata po zaledwie kilku miesiącach pobytu w Napoli. Gruzinem interesują się najlepsze ekipy w Europie, a on sam jest fanem Realu Madryt. O sympatiach klubowych skrzydłowego opowiedział jego agent.

  • Chwicza Kwaracchelia jest liderem ofensywy Napoli
  • Skrzydłowy znalazł się na liście życzeń najlepszych klubów w Europie
  • Agent Gruzina zdradził, że jego on fanem Realu Madryt

“Jest na takim poziomie, że może grać wszędzie”

Napoli jest na dobrej drodze do zdobycia historycznego mistrzostwa Włoch. Ekipa Luciano Spallettiego świetnie radzi sobie również w Lidze Mistrzów, gdzie po pierwszym meczu jest już jedną nogą w ćwierćfinale. Ogromna w tym zasługa Chwiczy Kwaracchelii, który obok Victora Osimhena jest najjaśniejszą postacią ofensywy lidera Serie A.

Gruziński skrzydłowy zaimponował światu i błyskawicznie znalazł się na liście życzeń najlepszych ekip w Europie. W chwili obecnej na transfer nie ma większych szans, o czym otwarcie mówi agent skrzydłowego. Zdradził także, jakie są jego klubowe sympatie.

– Jego ojciec Badri i ja jesteśmy fanami Barcelony, podczas gdy Chwicza uwielbia Real Madryt. Jest piłkarzem na takim poziomie, że może grać wszędzie. Byłbym szczęśliwy, gdybym zobaczył go kiedyś w koszulce Barcelony nawet pomimo tego, że jest kibicem Realu.

– Dyrektor Napoli poprosił mnie, aby się nie spieszyć. Kwaracchelia uwielbia Neapol i wszystko, co dzieje się w klubie – przekonuje agent Gruzina.

Zobacz również: Ważny zawodnik Napoli przedłuży umowę

Komentarze