Agent piłkarza odpowiada Mourinho. “Tak się nie traktuje zawodnika”

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Słowa Jose Mourinho po meczu z Sassuolo odbiły się we Włoszech szerokim echem. Na konferencji prasowej skrytykował jednego ze swoich podopiecznych i nakazał mu odejść w styczniu. Teraz agent piłkarza komentuje wypowiedź Portugalczyka.

  • Jose Mourinho wpadł w szał po meczu z Sassuolo
  • Jego słowa były skierowane do Ricka Karsdorpa
  • Agent piłkarza domaga się wyjaśnień od klubu

Zamieszanie w Romie po słowach Mourinho

Jose Mourinho znany jest z ciętego języka i kontrowersyjnych wypowiedzi. Jego wybuchowa natura dała o sobie znać po meczu z Sassuolo, który zakończył się dla AS Romy remisem 1-1. Na konferencji prasowej Portugalczyk niepochlebnie wypowiedział się pod adresem jednego ze swoich podopiecznych. Stwierdził, że ten zdradził drużynę i powinien w styczniu poszukać sobie nowego klubu.

Opiekun AS Romy nie zdradził, o kogo chodzi, lecz media szybko doszły do prawdy. Dla wszystkich stało się jasne, że chodzi o Ricka Karsdorpa. Na niecodzienne słowa Mourinho zareagował agent holenderskiego zawodnika.

Jesteśmy zaskoczeni wypowiedziami Mourinho wskazującymi na Ricka bez wymieniania jego nazwiska. Chcemy wyjaśnień ze strony klubu. Tak się nie traktuje zawodnika, który gra dla zespołu już od pięciu lat – uważa Johan Henkes.

Mourinho wywołał tym samym niemałą burzę w klubie. Karsdorp w AS Romie gra od 2017 roku, z roczną przerwą na wypożyczenie do Feyenoordu. W obecnym sezonie wystąpił w jedenastu spotkaniach. Trudno spodziewać się, aby pojawił się jeszcze na boisku w barwach rzymskiego klubu.

Zobacz również: Mourinho uderza w swojego zawodnika. “Będzie musiał poszukać sobie nowego klubu”

Komentarze

Na temat “Agent piłkarza odpowiada Mourinho. “Tak się nie traktuje zawodnika”