Agent Jorginho nie wyklucza powrotu zawodnika do Włoch

Jorginho
Jorginho fot. PressFocus

Jorginho i jego przyszłość to w ostatnich miesiącach temat ciągłych spekulacji mediów. Agent reprezentanta Włoch wyraził ostatnio przekonanie, że jego klient jest szczęśliwy w szeregach The Blues, ale nie wyklucza powrotu na Półwysep Apeniński.

Jorginho do ekipy z zachodniego Lonydnu dołączył w 2018 roku z SSC Napoli. Godne uwagi jest to, że wcześniej zawodnik grał tylko we Włoszech. Zanim trafił do teamu z Kampanii, to występował w Hellas Werona, a wcześniej w AC Sambonifacese.

Chelsea pozyskała piłkarza za 57 milionów euro. Jak na razie w koszulce The Blues piłkarz rozegrał 115 meczów, notując w nich 13 trafień. Ostatnio jednak coraz częściej słychać głosy, że Jorginho może zmienić klub. Głos w tej sprawie zabrał menedżer 29-latka.

– Jorginho jest zawodnikiem Chelsea, będąc szczęśliwym z tego powodu. Chociaż nie wykluczyłbym jego powrotu do Włoch w przyszłości – rzekł Joao Santos w rozmowie z Radiem Kiss Kiss.

27-krotny reprezentant Włoch jest regularnie łaczony przez przedstawicieli mediów z transferem do Juventusu FC. Chociaż nie wyklucza się też powrotu zawodnika do Napoli.

Tymczasem istnieją też głosy, że Emerson Palmieri może niebawem pożegnać się z Chelsea. 26-latek w tym sezonie wystąpił w zaledwie dwóch spotkaniach Premier League. Ogólnie w trakcie kampanii 2020/2021 zanotował osiem występów. Obecna umowa piłkarza obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. W tej kwestii agent byłego zawodnika Azzurrich też się wypowiedział.

– Jorginho jest dobrym przyjacielem Emersona Palmieriego, ale nie wiem, czy rozmawiali o transferze do Napoli – rzekł enigmatycznie Santos.

Komentarze