Agent Insigne w Neapolu. Celem nowy kontrakt

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne PressFocus

Obecna umowa Lorenzo Insigne z Napoli obowiązuje jeszcze tylko przez rok. Klub ze Stadio Diego Armando Maradona chciałby zatrzymać reprezentanta Włoch na dłużej i rozpoczął już rozmowy w sprawie podpisania nowego kontraktu. Nie ma jednak wątpliwości, że do porozumienia jest daleko.

  • Menedżer Lorenzo Insigne spotka się z dyrektorem sportowym Napoli. Tematem rozmowy będzie między innymi nowa umowa dla reprezentanta Włoch
  • Obecny kontrakt 30-letniego piłkarza obowiązuje tylko do 30 czerwca 2022 roku

Ostatni rok kontraktu Insigne

Insigne jest wychowankiem i jedną z ikon włoskiego klubu. W trakcie dotychczasowej kariery rozegrał w jego barwach blisko 400 spotkań, zdobywając w nich 109 bramek i dokładając 85 asyst. W Neapolu nikt nie wyobraża sobie obecnie zespołu bez 30-letniego napastnika, ale o jego zatrzymanie nie będzie łatwo.

Napoli podjęło już pierwsze kroki mające na celu podpisanie z Insigne nowego kontraktu. W środę do Neapolu przyjechał menedżer piłkarza Vincenzo Pisacane, który w tej sprawie spotkał się z dyrektorem sportowym klubu Cristiano Giuntolim.

Według włoskich mediów Napoli już wcześniej przedstawiło piłkarzowi ofertę, która zakłada obniżenie wynagrodzenia. Trudno jednak spodziewać się, aby Insigne przystał na taką propozycję, choć jego zamiarem jest kontynuowanie kariery w Neapolu.

Niewykluczone, że rozmowy w sprawie transferu ruszą do przodu po dzisiejszym spotkaniu menedżera zawodnika z władzami klubu.

Zobacz także: Kibice Napoli marzą o spektakularnym transferze

Komentarze