Agent Hysaja: Będziemy myśleć nad przedłużeniem kontraktu

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Cały czas niejasna jest przyszłość Elseida Hysaja, którym zainteresowanie wyraża Chelsea FC. Jak się jednak okazuje sternicy SSC Napoli nie zamierzają pozbywać się reprezentanta Albanii, czytamy na łamach Football Italia.

Czytaj dalej…

Na temat swojego klienta w jednym z wywiadów głos zabrał menedżer, który jest świadomy tego, że Hysaj jest na celowniku The Blues, ale wie też, że wicemistrzowie Włoch chcą zatrzymać Albańczyka.

– Miałem w tym tygodniu spotkanie z trenerem Carlo Ancelottim i dyrektorem sportowym Cristiano Giuntolim, które trwało cztery godziny – mówił Mario Giuffredi w rozmowie z RAi Sport.

– Porozmawialiśmy na temat aktualnej sytuacji Elseida. Trener przedstawił mi konkretne argumenty, czemu co się dzieje, które szanuje, bo jednak na co dzień widzi jak zawodnik pracuje na treningach – kontynuował.

– W każdym razie Ancelotti wyraził swoje przekonanie, że wciąż liczy na Hysaja. W trakcie styczniowej sesji transferowej mogą zdarzyć się różne rzeczy. Gdyby jednak nic się nie wydarzyło, to będziemy myśleć nad przedłużeniem umowy z Napoli – skwitował.

24-letni zawodnik w trakcie trwającej kampanii zaliczył 15 meczów, w których zanotował jedną asystę.

Komentarze