Agent: Hysaj odejdzie z Napoli

Piłkarze Napoli
Piłkarze Napoli fot. Grzegorz Wajda

Menedżer obrońcy Napoli Elseida Hysaja stwierdził, że mało prawdopodobne jest, aby jego klient pozostał w klubie. Wśród klubów zainteresowanych sprowadzeniem reprezentanta Albanii wymienia się Atletico Madryt, Tottenham Hotspur, Juventus i Romę.

Czytaj dalej…

Napoli oczekuje za swojego zawodnika 25 milionów euro. Jak na razie żaden klub nie zdecydował się na wyłożenie takiej kwoty.

– Jutro pojadę na obóz treningowy w Dimaro, aby omówić sytuację transferową z Hysajem. Mało prawdopodobne jest, że zostanie w Napoli. Będziemy pracować do końca lata, aby zabrać go do innego klubu, ponieważ Napoli ma obecnie w kadrze pięciu środkowych obrońców. W każdy razie uważam, że jego czas w tym zespole dobiegł końca – powiedział Mario Giuffredi.

– Jego kontrakt z Napoli obowiązuje jeszcze przez tylko dwa lata. Ma za sobą sezon, który nie był najlepszy i niektóre liczby powinny zostać zrewidowane, ale chcę wchodzić w kwestię ceny, która jest ustalana przez Napoli – kontynuował.

– Klub wie, że zawodnik chce odejść. Atletico Madryt zgłosiło się do nas, rozmawialiśmy o tym przez około miesiąc, ale oferta klubu była niższa niż oczekiwana. Ostatecznie Atletico sięgnęło po Trippiera – dodał menedżer.

Komentarze