Agent Higuaina: Jeśli Włochy to tylko Juve

Gonzalo Higuain
Gonzalo Higuain fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Brat Gonzalo Higuaina, który jest zarazem jego agentem, potwierdził, że jeśli Argentyńczyk wróci do Serie A to tylko i wyłącznie po to, aby grać w Juventusie.

Czytaj dalej…

Zawodnik przeszedł do Starej Damy w 2016 roku za kwotę 90 milionów euro. W Juventusie rozegrał dwa bardzo dobre sezony, ale wraz z rozgrywkami 2018/2019 stracił miejsce w składzie i został wypożyczony najpierw do Milanu, a następnie do Chelsea.

Jego pobyt w Londynie nie będzie jednak prawdopodobnie przedłużony, a piłkarz wróci do Turynu. Jego brat zapewnia, że jeśli tak się stanie, to dlatego, że Goznalo Higuian wróci do składu Starej Damy.

– Chcę powiedzieć wprost, że nie rozmawiamy z nikim innym. Mój brat jest objęty umową z Juventusem i tylko to nas interesuje – zaczął agent zawodnika w rozmowie z Radio Mante.

– Gonzalo chce wypełnić swój kontrakt i pozostanie w Juventusie na kolejne dwa lata. Jego występy w barwach Starej Damy były dobre i jeśli on wróci do Serie A to tylko po to, aby grać w Turynie. Nie interesują go inne kluby we Włoszech – dodał.

– Myślę, że to może być dobry rok dla Gonzalo. On ma wiele determinacji, aby wrócić do składu Juve. Myślę, że mógłby nawet zakończyć w Turynie karierę – podsumował.

Komentarze