Agent Dybali zaprzecza doniesieniom o kontaktach z Saudyjczykami

Paulo Dybala
Paulo Dybala fot. PressFocus

Po bardzo udanym sezonie Paulo Dybala nie będzie narzekał na brak zainteresowania. Zawodnik nie zadeklarował jeszcze, czy zamierza pozostawać na kolejny rok w szeregach AS Romy. Agent Argentyńczyka zaprzeczył natomiast doniesieniom łączącym go z klubami z Arabii Saudyjskiej.

  • Paulo Dybala cieszy się zainteresowaniem wielu ekip
  • Klauzula wykupu napastnika dla klubów zagranicznych wynosi raptem 12 milionów euro
  • Agent Argentyńczyka zdradził, że nie jest on zainteresowany przenosinami do Arabii Saudyjskiej

Stolica Włoch ugości Dybalę na dłużej?

Hitowy transfer Paulo Dybali rozbudził nadzieje kibiców AS Romy, którzy wierzyli, że dzięki temu zespół będzie w stanie walczyć o czołowe lokaty. Niestety, pomimo świetnej dyspozycji Argentyńczyka, rzymianie zakończyli sezon dopiero na szóstym miejscu w tabeli i nie zagrają w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.

Niezła gra Dybali ściągnęła na niego zainteresowanie ze strony innych klubów. Niezwykle kuszący jest bowiem zapis w kontrakcie o klauzuli wykupu, która dla drużyn zagranicznych wynosi zaledwie 12 milionów euro. Nie brakuje doniesień o jego potencjalnych przenosinach do Premier League.

Niedawno pojawiły się również plotki o możliwym transferze Dybali do jednego z klubów z Arabii Saudyjskiej. Agent piłkarza AS Romy zaprzeczył, jakoby doszło do jakiegokolwiek kontaktu.

– Paulo z nikim nie rozmawia, a ja nie otrzymałem żadnych połączeń, ani propozycji z klubów z Arabii Saudyjskiej. Jestem odpowiedzialny za wysłuchiwanie ofert z klubów zainteresowanych Dybalą, który aktualnie jest na wakacjach – zaznaczył agent Argentyńczyka.

Zobacz również: Inter rezygnuje z napastnika. Skupia się na innych opcjach

Komentarze