Agent Dybali w drodze do Turynu. Nowa umowa coraz bliżej

Paulo Dybala
Paulo Dybala PressFocus

W przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania, które może zadecydować o przyszłości napastnika Juventusu Paulo Dybali. We Włoszech ma zjawić się menedżer Argentyńczyka, a celem jego wizyty będzie spotkanie z władzami klubu w celu omówienia kwestii nowego kontraktu dla swojego klienta.

  • Na początku przyszłego tygodnia dojdzie do spotkania przedstawicieli Juventusu z menedżerem Paulo Dybali
  • Celem spotkania będzie omówienie warunków nowego kontraktu dla argentyńskiego napastnika
  • Obecna umowa Dybali z Juventusem obowiązuje do czerwca 2022 roku

Dybala i Juventus chcą kontynuować współpracę

Aktualna umowa 27-letniego Dybali obowiązuje tylko do czerwca 2022 roku, co sprawia, że po zakończeniu zbliżającego się sezonu mógłby odejść z Juventusu na zasadzie wolnego transferu. Argentyńczyk w ostatnich latach był nieustannie łączony ze zmianą barw klubowych, ale jego samego nie interesowała wyprowadzka z Turynu, choć jego pozyskaniem interesowali się przedstawiciele między innymi PSG, Barcelony, Atletico Madryt, Manchesteru United czy Realu Madryt.

Jak informuje Sky Sport Italia przedstawiciele Juventusu również są zdecydowanie na przedłużenie współpracy z Dybalą. W tym celu zaplanowane zostało ich spotkanie z menedżerem piłkarzem Jorge Antuną, który ma wkrótce pojawić się we Włoszech. Tematem spotkania, która ma odbyć się w poniedziałek lub wtorek będzie omówienie warunków nowego kontraktu.

Dybala piłkarzem Juventusu jest od sześciu lat. Do Turynu trafił w lipcu 2015 roku z US Palermo, które otrzymało za niego 40 milionów euro. Do tej pory w barwach Starej Damy rozegrał 254 spotkania we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 100 bramek.

W poprzednim sezonie wystąpił w 20 ligowych spotkaniach, tylko cztery razy wpisując się na listę strzelców. Na rozegranie większej liczby meczów nie pozwoliły mu problemy zdrowotne.

Zobacz także: Barcelona i Juventus nie rozważają wymiany piłkarzy

Komentarze