Advocaat: Rodwell poradzi sobie w Serie A

Serie A
Serie A

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce nowym zawodnikiem AS Romy zostanie Jack Rodwell. Tymczasem Dick Advocaat w jednym ze swoich ostatnich wywiadów przekonuje, że były piłkarz Blacburn Rovers będzie cennym wzmocnieniem Wilków.

Czytaj dalej…

Rodwell ma trafić do ekipy z Wiecznego Miasta na zasadzie wolnego transferu, mając wzmocnić siłę defensywą Giallorossich. Znany holenderski trener nie ukrywa, że nie jest zaskoczony tym, że Roma chce go pozyskać.

– Nie dziwi mnie wcale to, że taki klub chce pozyskać Jacka – mówił Advocaat w rozmowie z Teleradiostereo.

– To jedna z jaśniejszych postaci w angielskiej piłce, co potwierdza fakt, że był swego czasu zawodnikiem Man City – dodał Holender.

– Jack miał jednak kilka kontuzji, które miały wpływ na jego piłkarski rozwój. Jeśli tylko jest zdrowy, to jego potencjał jest bardzo duży – zaznaczył były menedżer między innymi Sunderlandu.

– Pracował z nim przez jakiś czas, więc mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to świetny piłkarz – powiedział Advocaat.

– Nie sądzę, aby miał jakiekolwiek kłopoty z przystosowaniem się do gry we Włoszech. Na pewno sobie poradzi w Serie A – skwitował Holender.

Komentarze