Pomocnik zamienił Weronę na Turyn. Zła wiadomość dla Polaka

Adrien Tameze
Adrien Tameze IMAGO / Action Plus

Torino pochwaliło się dopiętym transferem, o którym dużo się mówiło od kilku tygodni. Nowym zawodnikiem drużyny prowadzonej przez Ivana Juricia został Adrien Tameze. Sprowadzenie Francuza może oznaczyć, że lada moment przygoda Karola Linettego w klubie ze stolicy Piemontu dobiegnie końca.

  • Adrien Tameze został nowym zawodnikiem Torino
  • Francuz związał się z “Granatą” trzyletnią umową
  • Jego przyjścia może zwiastować problem dla Karola Linettego

Oficjalnie: Adrien Tameze zasilił szeregi Torino

Torino za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwaliło się ważnym transferem. Adrien Tameze oficjalnie został nowym zawodnikiem zespołu ze stolicy Piemontu. 29-letni Francuz związał się z popularną “Granatą” trzyletnim kontraktem.

Adrien Tameze trzy ostatnie sezony spędził w Hellasie Verona. Klub ze Stadio Marcantonio Bentegodi w 2020 roku zapłacił za jego transfer OGC Nice prawie 4 miliony euro. Francuski pomocnik przez ten czas rozegrał 114 spotkań w koszulce “Gialloblu”, w których zdobył pięć bramek oraz zanotował dwie asysty.

Transfer Adriena Tameze do Torino może zwiastować kłopoty dla Karola Linettego. Włoscy dziennikarze jakiś czas temu informowali, że jeżeli przyjdzie do drużyny nowy pomocnik, to Polak znajdzie się na wylocie z klubu. Kontrakt 28-latka z “Granatą” obowiązuje do końca przyszłego sezonu, więc jest to ostatni dzwonek dla nich, aby zarobić na odejściu reprezentanta naszego kraju.

Sprawdź także: Lazio finalizuje transfer piłkarza Chelsea

Komentarze