AC Milan włącza się w walkę o Soumare

Kibice AC Milan
Kibice AC Milan fot. Grzegorz Wajda

AC Milan włącza się do walki o młodego piłkarza Lille – Soumare. Kluby zainteresowane zakontraktowaniem Francuza to między innymi Arsenal, Manchester United oraz Newcastle United.

Czytaj dalej…

Jak podaje dziennikarz Duncan Castles, AC Milan włącza się do walki o zakontraktowanie perspektywicznego piłkarza z Ligue 1. Boubakary Soumaré to 21-letni francuski pomocnik, grający w Lille.

Rossoneri wciąż kontynuują poszukiwania defensywnego pomocnika. Do klubu przymierzani już byli Florentino Ruiz z Benfici oraz Tiemoue Bakayoko z Chelsea, który już grał w drużynie prowadzonej obecnie przez Stefano Pioliego. Do tej listy życzeń dołączył niedawno młody piłkarz Lille – Boubakary Soumare.

Bardzo dużo mówi się o powrocie Bakayoko na San Siro, ale transfer ma komplikować sama Chelsea. W związku z tym skauci Milanu zaczęli poszukiwać innego defensywnego pomocnika i w ten sposób natrafili na Soumare. Według wspomnianego już dziennikarza Duncana Castlesa, Rossoneri złożyli za Francuza ofertę opiewającą na 25 milinów euro, a do tego zagwarantowali Lille duży procent od przyszłej sprzedaży piłkarza. Pomocnikiem wciąż zainteresowane są kluby Premier League, między innymi Arsenal, Manchester United oraz Newcastle, ale dobre relacje Lille z Milanem sprawiają, że prawdopodobnie Soumare przeprowadzi się do Włoch.

Komentarze