Milan rozważa powrót Deulofeu

Gerard Deulofeu
Gerard Deulofeu PressFocus

Gerard Deulofeu rozgrywa swój najlepszy sezon w karierze. Nie umknęło to uwadze Milanu, który rozważa kupno gracza z Udinese. W przeszłości Hiszpan występował w barwach Rossonerich w 2017 roku.

  • Gerard Deulofeu strzelił w tym sezonie już 12 bramek dla Udinese
  • Dobra forma skrzydłowego zwróciła uwagę Milanu. Rossoneri są skłonni zapłacić za piłkarza do 20 milionów euro
  • W przeszłości Hiszpan występował na San Siro w 2017 roku

Deulofeu dojrzał i ponownie zwrócił uwagę wielkiego klubu

Gerard Deulofeu rozgrywa najlepszy sezon w karierze. Gracz, w przeszłości znany z zanadto indywidualnego stylu i braku chęci do gry bez piłki, dojrzał. Teraz jest znacznie pewniejszy pod wrogą bramką, a na boisku potrafi harować dla drużyny. Daje to wymierne efekty. Hiszpan strzelił aż dwanaście bramek w Serie A i jest jednym z liderów Udinese Calcio.

Skrzydłowy zwrócił uwagę Milanu. Rossoneri, których dwa kroki dzielą od wymarzonego mistrzostwa, już zastanawiają się nad wzmocnieniami. Skrzydłowy ze zdolnością do dryblingu i niezłym strzałem to profil, który z pewnością przydałby się na San Siro. Podobno mediolańczycy wyznaczyli już kwotę, jaką mogą przeznaczyć na powrót Deulofeu. Mowa tu o około 20 milionach, w co należy wliczyć też kartę zawodniczą Tommaso Pobegi. To pomocnik Milanu, rozgrywający udany sezon na wypożyczeniu w Torino.

Deulofeu w przeszłości bardzo często zmieniał kluby. W Milanie występował w drugiej połowie sezonu 2016/2017, gdy wypożyczono go tam z Evertonu. Hiszpan zagrzał miejsce w Udine, gdzie występuje nieprzerwanie od października 2020 roku.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze