Abraham wróci do Anglii? W grze nie tylko Chelsea

Tammy Abraham
Tammy Abraham fot. PressFocus

Tammy Abraham może latem wrócić do Anglii. Chelsea rozważa ze skorzystania z opcji odkupienia napastnika. Graczem AS Romy poważnie interesuje się także Manchester United.

  • Tammy Abraham budzi zainteresowanie ekip z Wysp Brytyjskich
  • Chelsea ma możliwość skorzystania z klauzuli odkupu na poziomie 80 milionów euro
  • Napastnika AS Romy chce także Manchester United

AS Roma straci napastnika?

Pomimo bardzo przeciętnego sezonu, Tammy Abraham budzi zainteresowanie gigantów Premier League. Wszystko za sprawą braków na rynku jakościowych napastników. Na szczycie listy życzeń wielu ekip znajduje się Victor Osimhen, który może kosztować grubo ponad 100 milionów euro. Snajper AS Romy byłby więc zdecydowanie tańszym wyborem.

Co ciekawe, największe szanse na sprowadzenie Abrahama ma Chelsea, gdzie wychowywał się on do dorosłej piłki. W chwili sprzedaży do AS Romy londyńczycy zastrzegli sobie prawo do odkupu na poziomie aż 80 milionów euro. To wielka kwota, natomiast po fatalnym sezonie The Blues mogą zostać zmuszeni do jej zapłacenia.

25-latek nieustannie znajduje się na radarach Manchesteru United, którego priorytetem na lato jest pozyskanie nowego napastnika. Poza Osimhenem i Harrym Kanem, to właśnie Abraham może trafić na Old Trafford.

Zobacz również: Liga Mistrzów kluczowa dla przyszłości Pioliego

Komentarze