REKLAMA
REKLAMA

Ibrahimović: Mogłem grać u Mihajlovicia za darmo

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  22.11.2020 11:49
Ibrahimović: Mogłem grać u Mihajlovicia za darmo

Zlatan Ibrahimovic  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zlatan Ibrahimović przyznał, że mógł dołączyć do Bologny FC, grając w tej ekipie nawet za darmo. Szwed rozważał takie rozwiązanie, chcąc pomóc opiekunowi Rossoblu. - Myślę, że Sinisa Miajlović to wspaniały człowiek. Miałem szczęście, że poznałem go jako człowieka - powiedział napastnik AC Milanu w rozmowie z La Gazzetta dello Sport podczas premiery biografii Serba.

Zlatan Ibrahimović nie ukrywał, że na początku jego relacje z Mihajloviciem nie były najlepsze. W momencie, gdy Szwed poznał jednak obecnego trenera ekipy z regionu Emilia-Romania bliżej, to jego zdanie uległo zmianie.

- Nie lubiliśmy się na początku. Gdy jednak poznałem Sinisę w Interze, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Gdybym poszedł na wojnę, to Mihajlović byłby w pierwszej linii, a ja tuż za nim - mówił "Ibra".

Serb potwierdził, że jego relacje z Ibrahimoviciem na początku był szorstkie. - W trakcie spotkania Juventusu z Interem chciałem go zabić. Ostatecznie nic złego się nie stało, Gdy trafił do Interu, odkryłem, że to wspaniały człowiek. Jestem dumny, że jestem jego przyjacielem - mówił Mihajlović.

Ibrahimović: Byłem szczery z Mihajloviciem


Serbski trener stoczył niezwykłą walkę z białaczką. W tej kwestii piłkarz teamu z miasta mody także się wypowiedział. - Sinisa był silniejszy ode mnie. Powiedziałem mu w tamtym czasie, że może mi dać znać, czego potrzebuje, a ja to spełnię - mówił były reprezentant Szwecji.

- Starał się, jak mógł, aby ściągnąć mnie do Bolonii. Użył odpowiednich słów. Byłem z nim szczery, mówiąc, że nie biegam już tak jak wcześniej. Na co Mihajlović powiedział, że miałbym czekać tylko w ataku i wykorzystywać swoje sytuacje - objaśnił temat Ibrahimovic.

- Powiedziałem Sinisy, że mógłbym trafić do Bologny, grając w tym zespole nawet za darmo. Wybrałem jednak Milan, decydując nie o tym, gdzie chcę grać, a wybierając między piłkarską emeryturą a kontynuowaniem kariery - podsumował Ibrahimovic.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

koster | 23.11.2020 14:26

Czyli STONKSseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy