REKLAMA
REKLAMA

Pirlo: Juventus musi zawsze dominować

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: DAZN  |  22.11.2020 09:50
Pirlo: Juventus musi zawsze dominować

Andrea Piro  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Juventus FC w sobotnim spotkaniu w ramach ósmej kolejki pokonał na swoim stadionie Cagliari Calcio. Ekipa z Piemontu zwyciężyła 2:0. Tym samym Bianconeri dopiero po raz drugi w trakcie trwającej kampanii zachowali czyste konto. Po zakończeniu meczu kilka zdań na temat jego przebiegu wyraził opiekun Starej Damy.

Juventus FC dzięki sobotniej wiktorii wskoczył na drugie miejsce w ligowej klasyfikacji. Aktualnie drużyna z Turynu traci jeden punkt do AC Milanu.

- Piłkarze mogą się zmieniać, ale nasz styl gry musi pozostać taki sam - rzekł Andrea Pirlo w rozmowie z DAZN.

- Rozegraliśmy bardzo dobre zawody, kontrolując spotkanie, szczególnie w pierwszej połowie. Potrzebowaliśmy takiego występu, aby zwiększyć swoją pewność siebie - kontynuował Włoch.

- Po powrocie ze zgrupowania reprezentacji zawsze trudno jest się skupić. W każdym razie my dobrze sobie radziliśmy, mając odpowiednie nastawienie od samego początku - zaznaczył opiekun teamu z Turynu.

Pirlo pozwolił sobie także na kilka pochlebnych słów w kierunku Cristiano Ronaldo. Portugalczyk w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców Serie A zrównał się bramkami ze Zlatanem Ibrahimoviciem.

- Ronaldo jest wspaniałym profesjonalistą, o czym wszyscy już wiedzieliśmy. Jest świetnym przykładem dla wszystkich wokół siebie, zarówno w meczach, jak i podczas treningu. Jedyną radą, jaką mogę mu dać, jest to, aby postępował tak dalej - powiedział trener Juventusu.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

JerryF | 22.11.2020 12:25

Zgadzam się. Tylko co w takim razie stało się z Lazio

JuveLegia | 22.11.2020 18:52

Za jego czasów gry nie dominowaliśmy  w LM, a mimo to przechodziliśmy do finału.
Póki co dominujemy przeciętniaków, chciałbym zobaczyć jak dominujemy Barcelonę w grudniu.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy