REKLAMA
REKLAMA

Arsenal rzuci wyzwanie Milanowi ws. transferu reprezentanta Węgier

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: The Mirror  |  21.11.2020 12:53
Arsenal rzuci wyzwanie Milanowi ws. transferu reprezentanta Węgier

Dominik Szoboszlai  |  fot. PressFocus

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
AC Milan nie jest jedynym klubem, który wyraża zainteresowanie pozyskaniem Dominika Szoboszlaia z FC Salzburg. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że zawodnikiem poważnie jest również zainteresowany Arsenal FC. Węgier ma podobno w swoim kontrakcie wpisaną klauzulę odstępnego, wynoszącą 24 miliony euro, która może być spłacana w ratach.

AC Milan najpewniej będzie rywalizować o podpis pod kontraktem piłkarza z Arsenalem FC. Niewykluczone, że Dominik Szoboszlai już w styczniu zmieni barwy klubowe. Chętny musiałby zimą wyłożyć na transakcję osiem milionów euro. Z kolei pozostałe dwie raty za zawodnika miałyby zostać spłacane w okresie trzech lat, czytamy na łamach The Mirror.

Powyższy stan rzeczy sprawia, że nie brakuje klubów chętnych na pozyskanie reprezentanta Węgier. Jednym z nich jest właśnie Milan. Klub z Lombardii był bliski pozyskania zawodnika już kilka miesięcy temu, gdy bliski objęcia posady opiekuna Rossonerich, był Ralf Rangnick, co potwierdził selekcjoner reprezentacji Węgier Marco Rossi.

Perełka z Węgier


Dominik Szoboszlai ma umowę ważną z FC Salzburgiem do końca maja 2022 roku. W trakcie trwającego sezonu zawodnik wystąpił łącznie w 13 spotkaniach ekipy z Austrii, w których zanotował pięć trafień i dziewięć asyst.

20-latek urodzony w Budapeszcie ma też na swoim koncie 12 meczów w reprezentacji swojego kraju. W drużynie narodowej lewy lub ofensywny pomocnik strzelił trzy gole.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

lyndonmilan | 21.11.2020 18:53

Nie powalczy z Milanem, Milan chciał Ragnicka, Raghnick Dominika,
Szoboszlai chciał do Ragnicka a Ragnick do Milanu ale jako że Elliot zmienił zdanie i zostawił Pioliego to zmienili i zdanie wszyscy inni,
pewnie skończy w Anglii albo Realu lub Barcy

Yang | 21.11.2020 20:07

Milan jest teraz na pewno ciekawszym kierunkiem niż rok temu ale szczerze wątpię ze u nas wyląduje, zbyt duża konkurencja.

Lukaku9 | 21.11.2020 22:24

Yang piszesz to bo myślisz że Milan już jest czołową drużyną Serie A???

Yang | 21.11.2020 23:07

Nie, ponieważ widać ze młodzi gracze dostają u nas szanse, nie mamy trenera betona, a każdy zawodnik gra na pozycji dla niego najlepszej.

Każdy fan serie a powinien to zauważyć, no ale Ty udowadniasz, ze od ludzi nie powinno się jednak wymagać dużo od ludzi, a w szczególności logicznego myślenia.seriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy