REKLAMA
REKLAMA

Mancini wyzdrowiał po zakażeniu na COVID-19

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: La Gazzetta dello Sport  |  20.11.2020 22:40
Mancini wyzdrowiał po zakażeniu na COVID-19

Roberto Mancini  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini wyzdrowiał po zakażeniu na COVID-10. Opiekun Squdra Azzurra w rozmowie z La Gazzetta dello Sport ujawnił, że uzyskał dzisiaj wynik negatywny na koronawirusa.

Selekcjoner reprezentacji Włoch w związku ze swoim zakażeniem nie mógł prowadzić swojej drużyny w bojach z Estonią, Polską oraz Bośnią i Hercegowiną. Nie przeszkodziło to jednak w tym, aby Squadra Azzurra wywalczyła awans do Final Four Ligi Narodów UEFA.

Przypomnijmy, że Włosi w listopadowych spotkaniach pokonali Estonię 4:0, Polskę 2:0, podobnie jak Bośnię i Hercegowinę. Ekipa z Półwyspu Apenińskiego wygrała tym samym grupę pierwszą dywizji A w Lidze Narodów UEFA. Tym samym to Włochy będą gospodarza Final Four rozgrywek.

- Dzisiaj miałem negatywny wynik testu wymazowego. Skończyło się, wszystko już w porządku - powiedział opiekun Squadra Azzurra w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

Odnotujmy, że Mancini o swoim aktualnym stanie zdrowie wypowiedział się w trakcie internetowej prezentacji autobiografii Sinisy Mihajlovicia.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy