REKLAMA
REKLAMA

Włoscy trenerzy z kolejnymi dodatnimi wynikami

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Football Italia  |  16.11.2020 16:55
Włoscy trenerzy z kolejnymi dodatnimi wynikami

Stefano Pioli  |  fot. Grzegorz Wajda

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Zespoły reprezentacji Włoch oraz lidera Serie A AC Milan będą musiały w najbliższym czasie radzić sobie bez swoich trenerów. Powodem jest oczywiście koronawirus. Kolejne testy przeprowadzone u Roberto Manciniego i Stefano Pioliego dały wyniki dodatnie. W efekcie obaj szkoleniowcy muszą pozostać na kwarantannie.

Selekcjoner reprezentacji Włoch Roberto Mancini pierwszy pozytywny wynik testu na obecność w organizmie uzyskał dwa tygodnie temu. Badanie zostało powtórzone w niedzielę, a jego wynik, który dotarł w poniedziałek rano ponownie był pozytywny. Mancini musi tym samym pozostać na kwarantannie, co uniemożliwi mu poprowadzenie drużyny w kolejnym spotkaniu Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną.

Manciniego podczas środowego spotkania w Sarajewie ponownie zastąpi jego asystent Alberico Evani, który zasiadał na szkoleniowej ławce już w dwóch ostatnich meczach włoskiej drużyny narodowej - wygranym 4:0 towarzyskim z Estonią oraz wygranym 2:0 pojedynku Ligi Narodów z Polską.

Rossoneri także bez trenera


W najbliższym czasie na boisku treningowym oraz przy linii bocznej boiska nie będzie mógł pojawić się także szkoleniowiec Milanu Stefano Pioli. Trener Rossonerich poddał się w sobotę szybkiemu testowi na koronawirusa, który dał wynik dodatni. W poniedziałek został on potwierdzony testem molekularnym. W efekcie opiekuna lidera Serie A czeka obowiązkowa izolacja.

Drużyna Milanu w poniedziałek wróciła do zajęć, które w najbliższych dniach prowadzić będą współpracownicy Pioliego. Mało prawdopodobne jest również to, aby trener miał możliwość poprowadzenia drużyny z ławki rezerwowych podczas najbliższego ligowego spotkania z Napoli, które zaplanowane jest na niedzielę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Juventini_1987 | 16.11.2020 19:00

Ten Evani będzie miał niesamowite statystyki heheseriea.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy